Prostorný byt 76m2 

Zajímavé parametry nemovitosti

Proč si mám tuto nemovitost koupit

Prostorných 2+1 76m2

Dva výtahy v domě

Zasklená lodžie

Výhled na Modřany

Škola a školka před domem

Park za domem

FOTOGALERIE NEMOVITOSTI

VIDEOPROHLÍDKA NEMOVITOSTI

PŮDORYS NEMOVITOSTI

Mapa

0
min.
na autobus
0
m
diskont Lidl
0
m
přírodní koupaliště
0
m
Thomayerova nemocnice

 

Prostorný byt 2+1  76m2

Dovolte mi, abych vám představil a zároveň nabídl velký dvojpokojový byt s kuchyní, koupelnou, oddělenou toaletou a prosklenou lodžii, tento prostor má krásných 76m2

Do bytu, který je v pátém patře se dostanete výtahem v domě jsou k dispozici hned dva, za vchodovými dveřmi vás přivítá předsíň (4m2), na předsíň navazuje prostorná chodba (14m2)s možností mnoha úložného prostoru, z chodby se dostaneme do ložnice (16m2), obývacího pokoje (21m2), ze kterého je vstup na prosklenou lodžii (5,5m2) s úžasným výhledem na Modřany, dále se z chodby dostaneme do kuchyně (10,5m2) , koupelny (3m2) a na samostatnou toaletu (1m2).

Spojení s přírodou a občanskou vybaveností je zde ideální, Lhotecký les navazující na Modřanskou rokli, kde se také nachází zoo koutek Kamýk, psí hřiště a spoustu dalších zajímavých míst, kde je prostor pro procházky a odpočinek. Škola a školka jsou jen přes ulici a další jsou  kousek od bytu, také je zde přírodní koupaliště biotop Lhotka (1,5km) a několik dětských hřišť v blízkosti domu, dále zde naleznete zdravotní středisko, obchody: Billa, Kaufland, Lidl, Obi.

Tento prostorný byt se nachází v panelovém domě z roku 1989 v Imrychově ulici. Imrychova ulice je slepá a proto je tu minimální provoz.

Dobrá dopravní dostupnost: přímé autobusové spoje: Kačerov, Smíchovské nádraží, Letiště Václava Havla. Tramvajové spojení cca 500m od bytu: spojení do Centra.

K bytu náleží spoluvlastnický podíl na zastavěném pozemku.

Pokud se budete chtít podívat na byt osobně, nebo vás zajímají další informace, tak mi dejte prosím vědět. Budete li chtít nezávazně poradit s financováním, tak ani to není problém a rád to zařídím.

Budu se na vás těšit, s pozdravem Kamil Popelák

Cena: 

4.650.000,-

Interiér bytu71 m2
Zasklená lodžie5 m2
PENBTřída: D méně úsporná

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky kontaktujte realitního makléře Kamil Popelák - ERA PROFESSIONAL.

Souhlasím s pravidly užívání těchto stránek, včetně informací o zpracování osobních údajů. Prohlášení o ochraně osobních údajů

 

ERA PROFESSIONAL- Kamil Popelák

tel. číslo: +420 774 201 997
email: kamil.popelak@era-reality.cz

Kontakt

Telefon

+420 774 201 997

E-mail

kamil.popelak@era-reality.cz

Facebook

Facebook

Instagram

Instagram

YouTube

YouTube